Grafice de circulație a Zarząd Transportu Metropolitalnego
Góra Siewierska PętlaGóra SiewierskaGóra Siewierska, com. Psary, dist. będziński200Sączów Kościół
Program
4
5
6
7
8
9
10
1156
12
13
1407
15
1609
17
18
1943 ?Ultima stație : Pomłynie Spółdzielnia [nż]
20
21
22
23
0
1
2
3
Lunea
4
5
6
7
8
9
10
1156
12
13
1407
15
1609
17
18
1943 ?Ultima stație : Pomłynie Spółdzielnia [nż]
20
21
2255 ?Ultima stație : Pomłynie Spółdzielnia [nż]
23
0
1
2
3
Ma, Mi, Jo, Vi
4
5
6
702
8
947
10
1157
12
13
1401
15
1619
17
1836
19
2033
21
2255 ?Ultima stație : Pomłynie Spółdzielnia [nż]
23
0
1
2
3
Sâmbăta, Sărbatori legale
4
5
6
702
8
947
10
1157
12
13
1401
15
1619
17
1836
19
2033
21
22
23
0
1
2
3
Duminica
4
5
6
7
8
9
10
1156
12
13
1401
15
1609
17
18
1943 ?Ultima stație : Pomłynie Spółdzielnia [nż]
20
21
22
23
0
1
2
3